Kolay seçim - mükemmel sonuç

Asma Tavanlar için Kapsamlı Çözümler

Bireyselliğinizi öne çıkarın

Tasarım fikirleri

Sektörünün Önde Gelen Üreticisi

Yılın Asma Tavanları 2020-2022

Yüksek kalite

Dünya standartlarına uygunluk

 • 01
  Asma Tavanlar için Kapsamlı Çözümler
  Kolay seçim - mükemmel sonuç
 • 02
  Tasarım fikirleri
  Bireyselliğinizi öne çıkarın
 • 03
  Yılın Asma Tavanları 2020-2022
  Sektörünün Önde Gelen Üreticisi
 • 04
  Dünya standartlarına uygunluk
  Yüksek kalite

/ Ürünlerimiz

KRAFT - Her Türlü İç Mekan İçin Asma Tavanlar

01

Baffle Asma Tavan

Baffle tavanlar modern ve çekici bir asma tavan tasarımını tercih edenler tarafından seçiliyor. Renk ve boyut kombinasyonların bolluğu sayesinde Baffle asma tavan, iç mekan tasarımlarında en çok kullanılan tavan türüdür.

02

Vektörel Asma Tavan

Yapısal olarak Vektörel asma tavan, tavanın ve aydınlatmanın kolayca monte edilmesini sağlayan bir tırnaklı taşıyı üzerine sabitlenmiş düşey yapraksı panellerden oluşur.

03

T-Profiller

T-Profiller, asma tavan iskeletinin (600x600 mm,1200x600 mm veya 1200x1200 mm) oluşturulması için kullanılır. Bu çerçeve üzerine paneller (alçıpan, mineral, metal, cam, ayna, ahşap vb.) veya T-15 metal petek tavan modülleri monte edilir.

04

Petek Asma Tavan Grillato

KRAFT şirketi çeşitli tiplerde Petek Asma Tavanlar üretmektedir: Petek Tavan Grillato Klasik, Petek Tavan Grillato Piramit, Petek Tavan Grillato T-15, Petek Tavan Grillato Panjur ve bunların bazı modifikasyonları. Kurulumu kolay ve güvenli olan bu asma tavan, çoğunlukla ticari tesislerde kullanılır.

05

KRAFT Led Aydınlatma

Yenilikçi KRAFT LED aydınlatma armatürleri, KRAFT uzmanları tarafından her tür asma tavanda kullanılabilecek üzere özel olarak tasarlanmıştır. T-profilli asma tavanlar için T-Led, Petek Asma Tavan ve Baffle Asma Tavan için G-Led - iki çeşit armatür üretilmektedir.

06

Tasarım Fikirleri

KRAFT asma tavanlar, herhangi bir iç mekan için sınırsız tasarım çözümleri sunar. Yalnızca bir ürün değil, KRAFT tasarım departmanıca hazırlanan asma tavanlar için profesyonel kapsamlı çözümler sunulur.
İlham kaynağı olacak projeler sunarız.

/ ASMA TAVAN TASARIM FİKİRLERİ

Geliştirilen Tasarımlar ve Tamamlanan Projeler

/ ASMA TAVAN SEÇİMİ İÇİN KARŞILAŞTIRMA VE İPUÇLARI

/ Avantajlarımız

KRAFT asma tavanlar neden en iyi seçim?

KRAFT Deckensysteme'nin asma tavan üretim tesisleri Türkiye ve Ukrayna'da bulunmaktadır. Ürünlerimiz dünya çapında 20'den fazla ülkeye tedarik edilmektedir. Her yıl 1500'den fazla müşteri KRAFT asma tavanları tercih etmektedir.
Geniş bir ürün yelpazesi, müşterinin gereksinimleri için en uygun çözümü bulmamızı sağlar. Ve tasarım büromuz tarafından geliştirilen konseptler, KRAFT tavanlarının neredeyse her iç mekanda kullanılmasına izin verir.
Bizim için temel önceliklerden biri ürünlerimizin kalitesi ve güvenliğidir, bu nedenle KRAFT asma tavanları çeşitli kalite kontrol aşamalarından ve gerekli tüm sertifikasyonlardan geçmektedir. Ürünlerimize güveniyoruz, bu nedenle tüm KRAFT tavan sistemleri için garanti 3 yıldır.
Надійність, безпечність

01Güvenilirlik, güvenlik

Kontrol edilmiş hammadde ve modern ekipmanlar, ürün güvenilirliğinin ve güvenliğinin garantisidir.
Doğrudan üreticilerden satın alınan kanıtlanmış ham maddeleri kullanıyoruz. KRAFT asma tavanların üretildiği ekipman, modern gereksinimler dikkate alınarak şirketin kendi uzmanları tarafından sürekli olarak geliştirilmektedir.
Daha fazla
Garanti

02Garanti

Üretici Garantisi
Yüksek kaliteli hammadde kullanımı ve üretim sırasında detaylı kontrol, Kraft asma tavanların yüksek performansının anahtarıdır. Bu nedenle üretici olarak asma tavan grubumuzun tamamına ve Kraft LED armatürlerine 3 yıl garanti veriyoruz.
Tasarım ve İnovasyon

03Tasarım, yenilik

Güncel trendleri takip ediyor ve yenilikçi çözümler uyguluyoruz
Tasarım departmanımız, asma tavan pazarındaki son gelişmeleri yakından takip etmekte ve KRAFT ürünlerinin modern iç mekanlarda kullanımına yönelik yaratıcı çözümleri sunmaktadır. Tasarım departmanının yenilikçi çözümleri, müşterilerimizin asma tavan tasarımını gerçeğe dönüştürülmesine yardımcı olur.
Daha fazla
Багаторічний досвід

04Yılların deneyimi

Ürün kalitesinin garantisi olarak personel deneyimi
KRAFT'ın kilit uzmanları yüksek niteliklere sahiptir ve uzun yıllardır şirkette çalışmaktadır. Üretimin pek çok alanında sahip oldukları deneyim, ürün kalitesinin en iyi garantisidir. KRAFT uzmanları aynı zamanda asma tavanlar için Ukrayna ulusal standardının geliştirilmesinde de uzman olarak yer almıştır.
Daha fazla
Реальні проекти

05Gerçek projeler

KRAFT asma tavan ile her yıl 1500'den fazla proje tamamlanıyor - müşteriler kaliteyi seçiyor
KRAFT asma tavanları Almanya, Fransa, Polonya, Romanya, Ukrayna, Moldova, Letonya, Litvanya, Cezayir, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan vb. ülkelere tedarik edilmektedir. KRAFT tavanları her yıl alışveriş merkezlerinden küçük ofislere ve dairelere kadar 1500'den fazla tesislere monte edilmektedir.
Daha fazla

/ Müşterilerimiz

/ PROFESYONELLERİN GÖRÜŞÜ

Size göre en umut verici asma tavanlar

''...günümüzde insanlar tasarım yapmayı tercih ediyor: baffle asma tavanlar, vektörel asma tavanlar, petek asma tavanlar, farklı tavan türlerinin kombinasyonları...''

Maksim Mitsinski
"Grillato'' LTD. ŞTİ.'nin kurucusu ve yöneticisi

''Şüphesiz, en umut verici ürün - Baffle ve Vektörel Asma Tavandır. Ayrıca, T15 Oturmalı Petek Asma Tavanın da önü açık bir ürün olduğunu düşünüyorum...''

Oleg Сhaban
"TOP AKUSTİK'' LTD. ŞTİ.'nin kurucusu ve yöneticisi

/ GERİ BİLDİRİM

Bir KRAFT uzmanından profesyonel tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Geri bildirim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz

Lütfen gerekli alanları doldurun
Lütfen gerekli alanları doldurun
Lütfen gerekli alanları doldurun
Lütfen gerekli alanları doldurun
Image
Asma Tavan üretimi