Baffle Asma Tavan: genel bilgi

/ Baffle Asma Tavan

Baffle ve Vektörel Asma Tavanlar hakkında Genel Bilgi

Klasik anlamda panel - dar ve uzun bir tahta ya da kiriştir. Geçmişte tavan sadece ahşaptan yapılabiliyordu. Ancak metal panel tavanlar birçok açıdan ahşap tavanlardan daha üstündür. KRAFT Deckensysteme, bu tür asma tavanların iki türünü sunmaktadır: U-Bükümlü ve Vektörel paneller. Her iki panelli tavanlar aks aralığı 52 mm adımlarda olan tırnaklı taşıyıcı üzerine monte edilir. U-Bükümlü baffle panelleri için özel yapılımış bağlantılar ve esnek tırnaklı taşıyıcı da mevcuttur.
Tavan paneli nedir? Tüm KRAFT panelleri, korozyona karşı 3 yıl garanti sunabilmemizi sağlayan polimer boyalı galvanizli çelikten üretilmiştir. Avantajları arasında: kolay kurulum ve demontaj, RAL kartelasından herhangi bir renkte boyanabilir, ahşap görünüm üretilir, en yüksek performans özellikleri, yangın güvenliği.

Baffle Asma Tavan
Baffle paneli, kesit olarak U şeklinde bir profile sahiptir. Panel 35 veya 88 mm genişliğinde, 35-105 mm yüksekliğinde ve 6 metreye kadar uzunlukta olabilir.
Vektörel Asma Tavan
Vektörel asma tavan paneli (perde tavan) yassı düz yapraksı olarak üretilir ve alt kenarı L- veya Z- profil şeklinde bükülür.

Baffle ve Vektörel Asma Tavanların diğer tiplere göre avantajları

Baffle ve Vektörel Asma Tavanların diğer asma tavan türleri arasındaki en önemli fark, sınırsız yaratıcılık olanağıdır. Tasarım için gerekli olan yükseklik, genişlik, uzunluk, aks aralıkları, renk vb. gibi ihtiyaçlar parmaklarınızın ucunda. "Tavan Tasarım Fikirleri" veya "Fotoğraf Galerisi" bölümünde KRAFT tasarımlı tavan örneklerini görebilirsiniz.

KRAFT Baffle Asma Tavan ile unutulmaz ve sıra dışı bir tasarım yaratabilirsiniz!

KRAFT Baffle ve Vektörel Asma Tavanlar nerelerde kullanılır?

Baffle ve Vektörel Asma Tavanların çok geniş kullanım alanına sahip bir malzemedir. Ticari gayrimenkullerde ve müstakil evlerde, tavan ve duvarlarda, nemli alanlarda ve dış mekanlarda kullanılabilirler. Başka bir deyişle, herhangi bir yerde kullanılabilir. Baffle ve Vektörel Asma Tavanlarımız halihazırda binlerce tesiste kullanılmaktadır:
- Havaalanlarında
- Metro istasyonlarında
- Alışveriş ve Eğlence merkezlerinde
- Mağazalarda
- Kafeler ve Restoranlarda
- Otellerde
- Konferans salonlarında
- Ofis ve Meskunlarda
- Spor tesislerinde
- Benzin istasyonu ağlarında ve diğer birçok yerde.
"Karavan" AVM için özel tasarlanmış Baffle asma tavan
Image
Asma Tavan üretimi