Asma tavanlar için tasarım fikirleri

Ahşap Görünümlü KRAFT Baffle Asma Tavan: Bir Restoran İç Mimarisinde Doğanın Enerjisi

Bir restoran tasarımında KRAFT baffle metal asma tavan
Süresi doldu

Tasarımcı bir asma tavan - iç mekanda gerekli atmosfer yaratılması için ideal bir araçtır. KRAFT baffle asma tavanları uygulanan Greenwood restoranı bu fikrin hayata gerçekleşmesinin güzel bir örneğidir.

Bir restoranın başarısı, sadece leziz yemekler ve kaliteli hizmetle değil, aynı zamanda belirli bir atmosfer ve hava yaratmakla da ilgilidir. Görselleştirmedeki mekan tasarımı misafirlerin algısını nasıl etkileyebilir? İç mekan tasarımı, misafirlere restoranda taze, hafif yemeklerin ve mükemmel şarapların servis edildiğini, enerjisiyle dolu olduğunu hissettirmektedir. Bu sonuç, iç mekana doğal renklerin, ahşap ve bitkilerin hakim olmasından çıkarılabilir. 

Asma tavan, iyi seçilmiş ahşap mobilyalar ve sütun kaplama panelleri ile uyumlu bir şekilde birleştirilmelidir. Bu tavanlar, işletmenin atmosferini korumalı ve hatta geliştirmelidir, pratik olmalı ve tasarım çözümleri için sınırlamalar getirmemelidir. KRAFT baffle asma tavanlarının kullanımı, tüm bu nüansları mükemmel bir şekilde uygular. Bu tavanın, stil ve işlevselliği göz önünde bulundurarak, mekanın atmosferine mükemmel bir şekilde uyum sağladığını inceleyelim.

Restoranın Atmosferine Uyum

Asma tavan, farklı yükseklikte ahşap görünümlü metal baffle panellerinden oluşmaktadır. Baffle tavan panellerin kıvrık şekilde yerleştirilmesi yemyeşile bürünmüş ahşap kaldırımı veya bahçe pavyonu tavanını hatırlatıyor. Bu tasarım tekniği, misafirlerin kendilerini tam anlamıyla bir piknikte hissetmelerini sağlar. İki seviyeli baffle tavan, doğal çizgilerden kaçınarak abartısız bir şık görünüm sunar. Sonuç olarak, KRAFT baffle asma tavanın yaratıcı kullanımı, benzersiz bir atmosfere sahip sıra dışı bir iç mekan tasarımı ortaya çıkarır.

Stil

KRAFT baffle asma tavanlar, tasarımcıların neredeyse sınırsız olanakları sunar. Bu projede, farklı yüksekliklerde metal baffle paneller kullanılarak hacim algısı oluşturulmuştur. Baffle tavan panellerinin biribirine farklı açılarda yerleştirilmesi, tasarımcılara mekan derinliğini yönetme, aksan vurgulama ve alan bölme gibi çözümler sunar. Baffle tavan panelinin ahşap görünümlü yüzeyi, iç mekana sıcaklık ve huzur katarak doğal aksanlı projelerde kullanılmasını sağlar.

Kullanışlılık

KRAFT baffle asma tavanlar, galvaniz çelikten üretilmiş olup hafif ve dayanıklıdır. Hafifliği kurulumunu kolaylaştırır ve, doğal tahtalardan farklı olarak özel yüzey koruyucu kullanılmasını veya sürekli bakım gerektirmez. Ayrıca, KRAFT baffle tavanlar, insan yoğunluğunun olduğu tüm noktalarda uygulandığında avantaj sağlar; yanmazdır, geçirgenliği sayesinde havalandırma ve duman tahliyesini engellemez.

İlham dolu günler dileriz!

Popüler Makaleler

Dış Cepheleri KRAFT Baffle Panelleriyle Kaplanmış Konsept Evler (+7 Fotoğraf)

Sadece bir asma tavan paneli değil... Evlerin dış cephelerini kaplayan, 45 derecelik açıyla yerleştirilen baffle asma tavan panellerini sunuyoruz

KRAFT Led Aydınlatma Sistemlerinin Sağlık Kuruluşlarında Kullanılması: Askeri Hastane

Kyiv Şehri Merkezi Askeri Hastanesi'nin ameliyathanelerinde KRAFT Led Aydınlatma sistemi kullanılmıştır.

"Kübizm" Tarzında Bir Sanat Eseri Asma Tavan (4 fotoğraf + video)

Tasarımcının Baffle asma tavanı kullandığı çözüm, bizim için bile bir sürpriz oldu. Hoş bir sürpriz.

Baffle Asma Tavan kullanarak alışılmadık tavan ve duvar dekoru (+5 fotoğraf)

İç mekandaki Baffle Asma Tavan, dengeli tasarım ve pratikliğin bir örneğidir.

Karavan Alışveriş Merkezinde Baffle Asma Tavan Tasarımı (+29 fotoğraf + video)

Karavan Alışveriş Merkezi'ndeki tavanların benzersizliği, şık bir tasarım ve alışılmamış teknik çözümlerden kaynaklanmaktadır. 

Haberler

Image
Asma Tavan üretimi