Vektörel asma tavan

/ Vektörel Asma Tavan

Vektörel Asma Tavan (Perde Tavan)

Düz yassı bir panellerin kullanımıyla oluşturulan asma tavanlar "perde" veya "ekran" asma tavan olarak da adlandırılabilir. Yapısal olarak tavan, tırnaklı taşıyıcı üzerine sabitlenmiş düşey panellerden oluşur. Vektörel Asma Tavan - piyasada oldukça yeni bir asma tavan türüdür.

Ancak bu tip tavanların büyük perspektifleri vardır. Baffle asma tavanlar çok popülerdir ve birçok açıdan vektörel baffle asma tavan, baffle asma tavan ile aynı avantajlara sahiptir, ancak görünüş olarak farklılık gösterir. Şüphesiz avantajı, her iki tavan tipi için aynı tırnaklı taşıyıcısının kullanılmasıdır. Bu, her iki panelli tavan tipinin oda tasarımında ek bir çaba gerektirmeden birleştirilmesini mümkün kılar.

Standart avantajlar arasında, kolay kurulum ve sökme işlemi, yangın güvenliği ve tavan boşluğunun yüksek örtüşme oranları, bu da baffle asma tavanının arkasındaki iletişimin gizlenmesini mümkün kılar.

Vektörel Baffle asma tavan, kenarlarının L- veya Z- şeklinde bükülmüş üretilir. Standart asma tavan düzeni için Z-bükümlü, üzerine KRAFT G-Led armatürlerin tutturulacak ise L-bükümlü paneller kullanılır.


Düz paneller kullanan bir asma tavana "Vektörel" veya "Linear" asma tavan da denir. Yapısal olarak tavan, destekleyici bir kirişe sabitlenmiş dikey panellerden oluşur. Vektörel Asma Tavan piyasada oldukça yeni bir asma tavan türüdür.

KRAFT Vektörel Asma Panelin temel özellikleri

En/Boy
Renk
Standart renkler: RAL 9003 (beyaz), RAL 9005 (siyah), RAL 9006 (metalik gri), RAL7024 (grafit), RAL8017 (çikolata). Herhangi bir RAL rengine boyamak mümkündür, ayrıca çeşitli ahşap türlerinin, metalin ve taşın dokuları mevcuttur.
Aks aralığı
52 mm'nin adımlarla
Malzeme
PN-EN 13964:2014-05 Avrupa Standard'ına uygun yüksek kaliteli polimer kaplamalı galvaniz çelik
Yangın güvenliği
class A1 - yanmaz
Garanti
3 yıl

KRAFT Vektörel Asma Panelin Temel Renkleri

KRAFT vektörel asma tavanların temel renkleri: RAL 9003 (beyaz), RAL 9005 (siyah), RAL 9006 (metalik gri), RAL7024 (grafit), RAL8017 (çikolata). Herhangi bir RAL renginde üretilebilir.
RAL 9003 (beyaz)
RAL 9005 (siyah)
RAL 9006 (metalik gri)
RAL7024 (grafit)
RAL8017 (çikolata)
KRAFT Wood: Ahşap dokusunun taklidi
Ağaç dokusunu yüksek kalitede taklit eden KRAFT Deckensystem ürünlerini sipariş verebilirsiniz. Ahşap, iç mekanda her zaman harika görünür ve odaya sıcaklık ve sadelik verir. Ayrıca taş veya metal gibi diğer doğal dokuları da sunabiliriz.
Hikori
Modrina
Carini cevizi
Image
Asma Tavan üretimi