Petek Asma Tavan: Sıkça Sorulan Sorular

/ SSS: PETEK ASMA TAVAN

KRAFT Petek Asma Tavan Grillato - çeşitleri, malzemeleri, ambalajları, maliyetleri, hücre aralığı, kullanım alanları, aydınlatma, bileşenler seti hesaplama

1. Hangi çeşit Petek Tavan Grillato üretiyorsunuz? Farklı Petek Tavan Grillato türlerinin birbirinden farkı nedir? Petek Tavan Grillato Klasik ve T-15 arasındaki fark nedir? Petek Tavan Grillato Piramit ve Klasik arasındaki fark nedir?

KRAFT Deckensystem, çeşitli petek asma tavan türleri ve modifikasyonlarını üretmektedir. KRAFT petek asma tavanlarının ana türleri:
- Petek Tavan Grillato Klasik
- Petek Tavan Grillato Piramit
- Petek Tavan Grillato T-15 oturmalı modüllü asma tavan.

Petek asma tavan türleri arasındaki temel farklar:
- Profil Yapılandırması. Petek Tavan Grillato Klasik ve Petek Tavan Grillato T-15 oturmalı petek asma tavan U şeklinde bir profile sahiptir. Petek Tavan Grillato Piramit - Y şeklinde bir profile sahiptir.
- Profil Genişliği. Petek Tavan Grillato Klasik - profil genişliği 9 mm, Petek Tavan Grillato T-15 oturmalı - profil genişliği 15 mm'dir. Petek Tavan Grillato Piramit - profil genişliği en dar noktasında 9 mm, en geniş noktasında ise 50 mm'dir.
- Montaj Yöntemi. Petek Tavan Grillato Piramit ve Klasik kendinden destekli yapılardır. Petek Tavan Grillato T-15 - KRAFT Fortis T-profilden yapılmış bir çerçeve üzerine monte edilmektedir. Petek Tavan Grillato T-15, modüller yapıdan kolayca çıkarılıp tekrar takılabildiğinden, yapıyı monte etmek ve sökmek için en uygun seçenektir (örneğin tavan boşluğunda iletişim ile teknik çalışmalar için). Petek Tavan Grillato Piramit ve Klasik'in demontajı/montajı için uzmanları davet etmek daha uygundur.

Petek Asma Tavan PANJUR da popülerdir. Bu Petek Asma Tavan kare değil dikdörtgen hücrelere sahiptir ve her tür Petek Asma Tavan temelinde yapılabilir: Klasik, Piramit veya T-15.

Image
Asma Tavan üretimi