Kraft Led aydınlatma sistemi

/ GELİŞTİRDİĞİMİZ AYDINLATMA SİSTEMİ

İdeal bir aydınlatma sisteminin 7 ilkesi

Bir asma tavan üreticisi neden armatür üretmeye karar verdi? Aydınlatma sistemleri üreticileri oldukça geniş bir armatür yelpazesi sunuyor. Bunlar iyi ve yüksek kaliteli ürünler, ancak... Asma tavanların özelliklerini üreticilerinden daha iyi kim anlayabilir? Mimarlar, inşaatçılar ve müşterilerle iletişim sırasında, asma tavanla birlikte kurulan bir aydınlatma sisteminde hangi nitelikleri görmek istediklerini anlamaya başladık. Bilgileri analiz ettikten sonra, aşağıdaki gereklilikleri yerine getirmesi gereken "kusursuz" armatür kavramını ortaya çıkardık.

Bu ilkelere göre KRAFT Led aydınlatma sistemi beş yıllık bir süre boyunca geliştirildi ve test edildi. 2017 yılının sonunda, aşağıda belirtilen tüm gereklilikleri tam olarak karşılayan üçüncü nesil KRAFT Led armatürlerin üretimine başladık.

01

Ağırlık

Armatürün doğrudan asma tavana monte edilebilmesi için hafif olması gerekir.
Sebep: Asma tavan sadece kendi yapısının ağırlığını taşıyacak şekilde tasarlanmıştır. Avrupa yönetmeliklerine göre, 250 g'dan daha ağır armatürlerin ayrı olarak asılması gerekir.
Faydası: Ek askıların satın alınmasında tasarruf sağlar. İlave askıların montajı için adam-saat tasarrufu sağlar. Bu özellikle geniş alanlarda avantajlıdır.

02

Çok yönlülük

Armatür tüm asma tavan tiplerine monte edilebilir.
Sebep: Bazı armatürler sadece belirli asma tavan tipleri için uygundur. Örneğin, grillato için spotlar tavan hücrelerinin boyutuna göre üretilir.
Faydası: Aydınlatma sistemi hakkında düşünmek zorunda kalmadan her türlü asma tavanı seçebilirsiniz. Bu kalite, halihazırda kullanımda olan odaların aydınlatmasını modernize etmek için de kullanışlı.

03

Kurulum yeri

Armatür asma tavan içinde herhangi bir yere yerleştirilebilir.
Gerekçe: Birçok armatür montaj sahasının özel olarak hazırlanmasını gerektirir. Armatürler istediğiniz yere değil, tavan parametrelerinin izin verdiği yere yerleştirilebilir.
Faydası: Armatürü herhangi bir tavana ve tam olarak istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

04

Ekonomik

Armatür ekonomik olmalıdır.
Gerekçe: asma tavanlar genellikle günde 12 saat veya daha fazla çalışma programına sahip büyük binalara kurulur - alışveriş merkezleri, mağazalar, ofis merkezleri, hastaneler, okullar vb. Bu gibi durumlarda enerji tasarrufu önemli bir faktördür.

05

Özellikler

Armatür yüksek teknik ve aydınlatma özelliklerine sahip olmalıdır.
Gerekçe: Armatürün özellikleri en azından piyasadaki en iyi örneklerle aynı seviyede olmalıdır.

06

Güvenilirlik

Armatür güvenilir, dayanıklı ve bakım gerektirmeyen bir yapıda olmalıdır.
Gerekçe: Güvenilirlik ve dayanıklılık, aydınlatma sisteminin değiştirilmesi ve yenilenmesi için daha az maliyet anlamına gelir (örn. voltaj dalgalanmalarına, kısa devrelere vb. karşı koruma). Ayrıca armatürler için devam eden bakım maliyetleri de yoktur.

07

Güvenlik

Armatür güvenli olmalıdır.
Gerekçe: Armatürler hem personel hem de ziyaretçiler için güvenli olmalıdır. Buna elektrik çarpmalarına karşı koruma, titreşim veya stroboskopik etki olmaması, ultraviyole radyasyon olmaması, zararlı maddeler olmaması vb. dahildir.
Image
Asma Tavan üretimi