KRAFT asma tavan çeşitleri

/ ÜRÜNLERİMİZ

Asma tavanlar için profesyonel ve kapsamlı çözümler

KRAFT Deckensysteme, asma tavan sistemleri için kapsamlı çözüm sunar - T-Profil çeşitleri, Petek Asma Tavan Grillato (Klasik, Piramit, T-15 Modüler sistem), Baffle ve Vektörel Asma Tavan, herhangi asma tavan tipleriyle uyumlu KRAFT Led aydınlatma sistemi, metal tavan panelleri, ahşap yünü akustik paneller ve asma tavan montajı için gerekli tüm aksesuarlar.
Bir açık ofis iç mekan tasarımında kullanılan iki renkte KRAFT Baffle asma tavan

Petek Asma Tavan

Petek Asma Tavan Grillato ızgaralı bir asma tavan türüdür. KRAFT Petek asma tavan çeşitleri - petek asma tavan Klasik, petek asma tavan Piramit, T-15 modüler sistem, ve petek asma tavanların değişik türleri (mesela Üçgen petek asma tavan ve petek asma tavan Panjur). Petek asma tavan çeşitleri birbirinden plakaların şekli, uygulama yöntemi ve fiyatla farklanmaktadır.

Baffle Asma tavan

Baffle asma tavan U-bükümlü şeklinde bir paneldir. Baffle asma tavan panellerin genişliği 35 mm veya 88 mm, yüksekliği 35-105 mm, uzunluğu 6 metreye kadardır. Baffle asma tavan çok amaçlı KRAFT tırnaklı taşıyıcı üzerine monte edilir. Ayrıca, bu asma tavan esnek tırnaklı taşıyıcı ve de bireysel sabitlemeler vasıtasıyla da uygulanabilir. Baffle asma tavan, tavanlar dışında yanı sıra duvarlar ve dış cephe için de kullanılabilir.

Vektörel Asma Tavan

Vektörel asma tavan, tırnaklı taşıyıcı üzerine sabitlenmiş düşey yassı panellerden oluşuyor. Vektörel asma tavan, alt kenarlarının L- veya Z- şeklinde bükülmüş üretilir.

T-Profil Asma Tavan

KRAFT Deckensysteme çeşitli T-profil asma tavan üretmektedir. Ana profiller NOVA ve FORTIS'tir. Profilin görünen kısmının genişliği 24 veya 15 mm'dir. Modeller performans ve maliyet açısından farklılık gösterir. Tüm modeller birbiriyle tamamen uyumludur.

KRAFT Led Aydınlatma Sistemi

Ekonomik KRAFT LED aydınlatma sistemi her türlü asma tavan için tasarlanmıştır. Armatürler bakım gerektirmez, 50.000 saate kadar hizmet ömrüne sahiptir ve tamamen güvenlidir. Asma tavan tipine bağlı olarak üç tip armatür sunuyoruz: T-Led, G-Led ve K-Led.

Asma Tavanlar için Tasarım Çözümleri

KRAFT asma tavanları her türlü iç mekan için sınırsız tasarım olanakları sunar. Web sitemizde KRAFT tasarım departmanı tarafından yapılan ve kendi projelerinizde kullanabileceğiniz kavramsal iç mekan tasarımlarını bulabilirsiniz.

Metal Asma Tavan Panelleri

KRAFT metal asma tavan panelleri KRAFT Fortis T-profil askı sistemi ile kullanılır.

Akustik Paneller

KRAFT WoodAcoustic ahşap bazlı akustik paneller, odaların ısı ve ses yalıtımı için çevre dostu çözümdür.

Metal Mesh Paneller Ve Adalar

Kraft Mesh Canopy panelleri genişletilmiş metal veya kaynaklı tel olarak iki farklı malzemeden üretilir. Paneller hem yatay hem de dikey yerleştirilmesine uygun.
Image
Asma Tavan üretimi