İşbirliği ve ortaklık

/ KRAFT İLE İŞBİRLİĞİ

Projeleriniz için optimum çözümler

Bir tasarımcı, mimar, büro tasarımı veya inşaat firması iseniz, size özel işbirliği koşulları sunmaya hazırız. Hem standart KRAFT ürünlerinden hem de bireysel isteklerinize göre projeniz için en iyi çözümü seçmenize yardımcı olacağız. Ayrıca, farklı ülkelerde distribütör ve resmi temsilci ağlarını geliştirmekten de mutluluk duyarız.
KRAFT DECKENSYSTEME İLE ÇALIŞMAK NEDEN KARLIDIR?
  • Tavan sistemlerimiz piyasada yaygın olarak tanınmaktadır. Halihazırda mükemmel bir üne sahip olan bir ürünle çalışıyorsunuz.
  • Tavanlar için komple çözüm sunuyoruz. Ayrı ayrı bileşenleri farklı yerlerden sipariş etmeniz gerekmez - ihtiyacınız olan her şey bizden sipariş edilebilirsiniz.
  • Biz bir imalat şirketiyiz, bu nedenle tüm süreci kontrol edebiliyoruz. Siparişinizin kararlaştırılan süre içinde yerine getirileceğinden emin olabilirsiniz.
  • Asma tavan üreten fabrikalarımız Türkiye ve Ukrayna'da bulunmaktadır. Siparişleri yerine getirirken, lojistiği göz önünde bulundurarak müşterilerimiz için en uygun seçeneği sunuyoruz.
  • Ürünlerimizin her zaman en son trendleri yakalamasını sağlarız ve herhangi bir değişikliğe hızla yanıt vermeye hazırız.
  • Ürün yelpazemizi aktif olarak geliştiriyor ve yenilikçi ürünlerimizi dahil ederek sürekli genişletiyoruz.
  • İnternet, reklam, katalog ve showroom aracılığıyla eksiksiz bilgi desteği sağlıyoruz.
  • Geri bildirime açığız. Uzmanlarımız her zaman sorularınızı yanıtlamaya ve en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olmaya hazırdır.

İşbirliği için lütfen sizin için uygun olan herhangi bir şekilde bizimle iletişime geçin.

KRAFT Şirketi iç mimarlar, tasarımcılar, projelendirme ofisleri, inşaat firmaları ile işbirliği yapmaktadır
KRAFT ÜRÜNLERİN İHRACATI
2023 yılı itibariyle asma tavanlarımız Almanya, Fransa, Polonya, Romanya, Ukrayna, Moldova, Letonya, Litvanya, Cezayir, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan gibi ülkelerde binlerce projeye kurulmuştur. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketlerle karşılıklı fayda sağlayan işbirliği kurmaktan mutluluk duyarız.
Image
Asma Tavan üretimi