KRAFT Led armatürlerin özellikleri

/ Kraft LED - TEMEL BİLGİLER VE TEKNİK ÖZELLİKLER

KRAFT Led - asma tavanlar için ekonomik aydınlatma sistemi

Yenilikçi KRAFT LED armatürleri, asma tavanlar için özel olarak tasarlanmıştır. KRAFT LED armatürlerin özelliklerinden biri de tüm asma tavanlarda kullanılabilmeleri ve mevcut aydınlatma sistemlerini modernize etmeleridir. Ayrıca, KRAFT LED armatür sürücüsü, Zigbee protokolünü kullanarak Akıllı Ev sistemleri ile uyumludur.
Bir restoran iç mekanında uygulanan KRAFT Baffle asma tavanları ve KRAFT Led aydınlatma sistemi

KRAFT Led armatürlerin başlıca avantajları

1. Ayrı askıları gerektirmez. Kural olarak, armatür 250 g'dan daha ağırsa, ayrı bir askı gerektirir. KRAFT LED armatürler, ek aksesuarlar kullanılmadan asma tavanlara monte edilebilir.

2. Armatürleri tavanın herhangi bir yerine monte etmek mümkündür.

3. Kolay kurulum. KRAFT T-LED profili, standart bir T-profil ile tamamen aynı şekilde monte edilir. KRAFT G-LED armatürler Petek Asma Tavan ve Baffle Asma Tavan üzerine kolayca monte edilebilir.

4. Bakım gerektirmez. 50000 saate kadar hizmet ömrü. Armatürlerin parametreleri, LED elemanlarının aşırı ısınmayacağı şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda, tavan yapısı rayları bir radyatör görevi görerek ısıyı tavan boşluğuna dağıtır.
5. Tavan sistemlerinin akustiğini bozmayın. Çoğu zaman, klasik asma tavanlarda gereksiz gürültüyü azaltan mineral akustik paneller (örn. Kraft Wood Acoustic) kullanılır. Tavanlara raster armatürlerin takılması, panellerin akustik etkisini engeller. KRAFT LED aydınlatma sistemi doğrudan T-profil üzerine monte edilir ve tavanın akustiğini bozmaz.

6. Güvenlik ve garanti. KRAFT LED armatürleri cıva içermez ve ultraviyole ışık yaymaz. Garanti süresi 3 yıldır.

7. Her türlü tavan ile kullanılabilir. İki tip armatür üretmekteyiz. Model T-Led, T-profiller üzerindeki asma tavanlar için tasarlanmıştır. Model G-Led ise tüm asma tavanlar için kullanılabilir: T-profiller üzerindeki tavanlar, her türlü Petek Asma Tavan, Baffle Asma Tavan ve Vektörel Asma Tavanlar için uygundur.

Armatür tipleri ve uygulamaları: T-Led, G-Led

KRAFT Led aydınlatma sistemi iki parçadan oluşur - ışık kaynağı (armatür) ve montajı. Tüm sistemlerde kullanılan armatürler aynıdır. Asma tavan tipine bağlı olarak iki tip armatür sunuyoruz: T-Led ve G-Led.
KRAFT T-Led armatürler
KRAFT T-Led aydınlatma sisteminde, 15 ve 24 mm genişliğindeki KRAFT Fortis T profilleri doğrudan armatürün destek elemanları olarak işlev görür. Yarı dairesel difüzörlü profiller T-24 sistemi ile kullanılır (genişlik 24 mm). Dikdörtgen difüzörlü profiller T-15 sistemi (genişlik 15 mm) ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Montaj sırasında KRAFT T-Led LED profili, normal T-profil yerine istenen yere monte edilir. Armatürün uzunluğu: 600 mm, 1200 mm. Yaklaşık 1 set aydınlatma alanı (2x600 mm veya 1x1200 mm): 5-10 metrekare. Armatürlerin sürücüsü Zigbee özelliğini kullanarak akıllı ev sistemine bağlanabilir.
KRAFT G-Led armatürler
KRAFT G-Led armatürleri 15 mm (dikdörtgen difüzör) veya 24 mm (yarı dairesel difüzör) genişliklerde de mevcuttur. Güçlendirilmiş çift taraflı yapışkan bant kullanılarak doğrudan ızgara rayına veya profiline sabitlenirler. Sabitlemeden önce kablolama için delikler açılması gerektiği unutulmamalıdır. Armatürün uzunluğu: 600 mm, 1200 mm. Yaklaşık 1 set aydınlatma alanı (2x600 mm veya 1x1200 mm): 5-10 metrekare. KRAFT G-Led armatürlerin sürücüsü Zigbee özelliklidir ve bu protokol üzerinden akıllı ev sistemleriyle uyumludur.
YENİ ÜRÜN 2024

KRAFT InterioLed armatürler: her iç mekanla uyum içinde

KRAFT InterioLed armatürler yakında piyasaya çıkacak
KRAFT InterioLed armatürleri tasarım departmanımız tarafından geliştirilmiştir. InterioLed serisi, KRAFT Led aydınlatma sistemlerinin mantıksal bir gelişimidir. Bu armatürler evrenseldir: KRAFT InterioLed, apartmanlardan ve özel evlerden ticari gayrimenkullere kadar farklı oda ve iç mekan türleri için ve her türlü tavan için uygundur.

KRAFT Led aydınlatma sistemlerinin tüm avantajlarını (teknik ve ışık özellikleri, verimlilik) koruyan yeni armatürler, mükemmel bir ergonomik tasarıma, zarif bir görünüme, güvenilir ve güvenli bir yapıya ve yüksek performansa sahiptir. Difüzör, önceki modellerde olduğu gibi, yüksek kaliteli Samsung aydınlatma akrilikten yapılmıştır.
Armatürler, gerekli tüm elektrik kablo çıkışları ve montaj kabloları ile tamamen kapalı bir metal muhafazaya sahiptir. Armatürler tüm temel renklerde veya ahşap görünümlü olarak sunulacaktır.
Armatürün standart uzunlukları 600 mm, 1200 mm ve 2400 mm'dir. Buna ek olarak, özel konektörler sayesinde armatürler herhangi bir uzunlukta kesintisiz bir hat halinde birleştirilebilir.
Yüksek enerji verimliliği
KRAFT InterioLed'in yüksek enerji verimliliği, bu armatürlerin parlak, yüksek kaliteli ışık üretmek için minimum elektrik kullandığı anlamına gelir. Bu, enerji tüketimini azaltır ve enerji faturalarında tasarruf sağlarken çevre üzerindeki olumsuz etkiyi de azaltır.
Tasarım olanakları
Tasarımcılara yardımcı olmak için armatürün fotometrik verilerini içeren bir *ies dosyası oluşturduk. Bu format, aydınlatma ürünlerini kullanan çoğu profesyonel tasarım yazılımı (DIALux, Relux, Lightscape, Blender, 3D Studio Max, 3D Studio Viz, CINEMA 4D, vb.)
Akıllı Ev sistemi ile uyumlu
KRAFT InterioLed armatür sürücüsü Zigbee akıllı ev sistemi ile uyumludur.

KRAFT Led armatürlerin interaktif 3D modelleri

KRAFT Led T-15
KRAFT Led T-24
KRAFT Led G-24
KRAFT Led G-15

KRAFT Led aydınlatma sisteminin teknik özellikleri

KRAFT LED aydınlatma sistemi önde gelen üreticilerin bileşenlerini kullanmaktadır. Set, bir sürücü ve 600 mm uzunluğunda 2 LED armatür veya 1200 mm uzunluğunda bir armatür seçeneği içerir. Bazı armatür modelleri 1800 veya 2400 mm uzunluklarda da mevcuttur.
Set 2 х 600 mm х 15 mm
Set 2 х 600 mm х 24 mm
Gövde
tamamen yalıtılmış metal gövde IP20
Koruyucu cam
Samsung aydınlatma akriliği
Tehlikeli madde içeriği
RoHS'a göre zararlı madde içermez
LED'ler
Model: SMD 2835-12C7B. LED sayısı: 2x84 adet.
Renk sıcaklığı
4633 К
4637 К
Işık akısı
2565 Lm
2812 Lm
Renksel geriverim indeksi, Ra
83,4 Ra
83,8 Ra
Işık çıkışı
93,3 Lm/W
103,4 Lm/W
Yayılma açısı
120°
Güç
27,5 W
27,2 W
Gelen gerilim aralığı
200–240 V, 50/60 Hz
Gelen voltaj dalgalanmalarına karşı dayanıklıdır
300 V'a kadar
Çıkış akımı stabilizasyonu
evet
Dalgalanma faktörü
%1'den az
Kısa devre ve aşırı gerilim koruması
evet
Güç faktörü, cos φ
0,98
0,94
Verimlilik faktörü
89%
91%
Elektriksel güvenlik sınıfı
II
* Testler "Elektrik Lambaları ve Teknolojik Ekipmanların Test Edilmesi için Araştırma ve Geliştirme Merkezi SE "Poltavastandartmetrology" tarafından gerçekleştirilmiştir. Test protokolleri 11.02.2021 tarihli 10.1-5880 ve 25.11.2020 tarihli 10.1-5783-1.
Image
Asma Tavan üretimi