Asma Tavan Panelleri

/ TAVAN PLAKALARI, PANELLERİ, MODÜLLERİ

T-Profil Taşıyıcılı Tavanlar için Metal, Akustik ve Mesh Paneller

T-Profil taşıyıcılı asma tavanlar iki parçadan oluştuğu söylenebilir - KRAFT Nova veya KRAFT Fortis T-Profilleri yardımıyla kurulan bir taşıyıcı iskelet ve bunun üzerinde yerleştirilen tavan panelleri (paneller, modüller vb).
Kullanılacak paneller çeşitli malzemeden yapılmış olabilir: alçıpan plakalar, taşyünü, kayayünü, metal, cam, ayna, ahşap vb. Bununla birlikte Petek Asma Tavan T-15 modülleri de kullanılabilir. KRAFT tarafından, T-Profil taşıyıcılı tavanlarda uygulanabilir iki tip panel üretmektedir. Bunlar metal modüller ve KRAFT Wood Acoustic panellerdir. KRAFT Wood Acoustic ahşap yünü panellerin kullanım alanı sadece tavan kaplaması olmaması, duvarlarda, bölmelerde, adalarda vb. yerlerde akustik yalıtımı yanı sıra iyi ısı yalıtımı özelliklerine de sahiptir.
Ayrıca, KRAFT Mesh Canopy metal panellerini dikkatinize sunarız. Bu paneller, genişletilmiş metalden veya kaynaklı telden (metal hasır), iki çeşit üretilmektedir. Mesh paneller, tavanlar veya duvarlarda adalar şeklinde veya büyük konstrüksiyonlar oluşturulmasında kullanılabilir.


T-Profil Tavanlar iki ana bölümden oluşur - KRAFT Nova veya KRAFT Fortis T-Profillerden oluşan destek yapısı ve bu yapıya monte edilen tavan Panelleri (plakalar, kasetler). Paneller herhangi bir malzemeden yapılabilir: Alçıpan, Mineral, Metal, Cam, Ayna, Ahşap, vb. veya Grillato T-15 paneller. KRAFT, T-profiller üzerinde iki tip tavan plakası üretmektedir: Metal paneller ve ahşap KRAFT Wood Acoustic bazlı akustik paneller. KRAFT Ahşap Akustik panellerının başka kullanım seçeneklerine de sahip olduğu unutulmamalıdır (duvarlarda, bölmelerde, adalarda vb.). Akustik özelliklerine ek olarak, iyi ısı yalıtım özelliklerine sahiptirler.
Üzerinde panellerin yerleştirilen KRAFT T-Profil taşıyıcılı asma tavan sistemli bir iç mekan tasarımı
Image
Asma Tavan üretimi