Üretim tesisleri ve ekipmanları

/ ÜRETİM

Kendi üretimimiz, ürün kalitesinin garantisidir!

Kraft Deckensysteme üretici şirket olduğundan, hammadde satın alınmasından başlayarak bitmiş ürünlerin sevkiyatına kadar üretim sürecinin tüm aşamaları kontrolümüz altındadır.
İşlenmemiş hammaddeler ve diğer malzemeler
Hammaddeleri doğrudan üreticilerden temin etmekteyiz. Depomuzda her zaman ekstradan bir aylık hammade stoğu tutulmaktadır. Böylece hammadde tedariğinde olası aksaklıklardan müşterilerimizi korumaya çalışıyoruz.
Çalışanlarımız
Şirket çalışanlarının yüksek niteliklerinin garantisi olan düzenli olarak personel eğitimi düzenliyoruz. Ayrıca, iş yerinde güvenlik kurallarına uyumu sıkı bir şekilde denetliyoruz.
Üretim makinalarımız
Üretim tesislerimizde 50'den fazla makine ve üretim hattı mevcuttur. Avrupa sınıfı ekipman kullanıyoruz. Tüm ekipmanların, üretimimizin gereksinimlerine göre ek modernizasyon ve ayarlamaları yapılmıştır.
Mühendislik departmanı
İşletmenin mühendislik departmanı sürekli olarak ürünlerin modernizasyonu üzerinde çalışıyor. Yalnızca son 3 yılda, 40'dan fazla rasyonalizasyon önerisi sunulmuş ve iyileştirme yapılmıştır. Standart olmayan siparişlerde, mühendislerimiz üretim olanaklarını göz önünde bulundurarak gerekli tüm belgeleri geliştireceklerdir.
Üretim kapasitesi
Üretim kapasiteleri, ayda 260 tondan fazla metal işlememizi sağlıyor. Gerektiğinde, ek iş vardiyaları getirerek üretim hacimlerini artırmaktayız. Üretimimiz her gün 24 saat çalışmaya hazırdır.
Depo
Depolarımız, ergonomi ve güvenlik için tüm modern gereksinimlere uygun olarak donatılmıştır. Depo çalışanlarımızın koordineli ve doğru çalışmaları sayesinde ürünler en hızlı şekilde sevk edilmektedir.

Tam üretim döngüsü

HAMMADDE SATIN ALIMI

HAMMADDE SATIN ALIMI

METAL KESME

METAL KESME

HATIN AYARLANMASI

HATIN AYARLANMASI

ÜRÜNÜN ÜRETİLMESİ

ÜRÜNÜN ÜRETİLMESİ

KALİTE KONTROL

KALİTE KONTROL

ÜRÜNÜN PAKETLENMESİ

ÜRÜNÜN PAKETLENMESİ

DEPOYA SEVK EDİLMESİ

DEPOYA SEVK EDİLMESİ

MÜŞTERİYE SEVK EDİLMESİ

MÜŞTERİYE SEVK EDİLMESİ

"Kraft Deckensysteme" ile siparişinizin yüksek kalitede ve zamanında tamamlanacağından emin olabilirsiniz. Güvenilir bir üretici olarak itibarımıza değer veriyoruz.
Image
Asma Tavan üretimi