Asma tavan seçimi için ipuçları

/ ÜRETİCİ TAVSİYELERİ

Farklı mekan tipleri ve bütçeler için asma tavan seçimine yönelik öneriler

Site ziyaretçilerinin dikkatine! Bu bölüm hala doldurulma aşamasındadır ve yeni makalelerle güncellenmeye devam ediyoruz. Mevcut makaleleri aşağıda bulabilirsiniz. Diğer makaleler ise hazırlık aşamasındadır.

ASMA TAVANLARIN MALİYET REYTİNGLERİ

ASMA TAVANLARIN MALİYET REYTİNGLERİ
Bu bölümde, bütçenize bağlı olarak KRAFT asma tavanlarının bir derecelendirmesini bulacaksınız. Hangi tavanı satın almalıyım - bir T-profil tavan, bir Petek Asma Tavan veya bir Baffle Asma Tavan mı? Bu tavan tipleri arasındaki fiyat farkı nedir? Asma tavanlarda nasıl tasarruf edebilirsiniz? Bir asma tavanın toplam maliyeti nedir?

KURULUM VE SÖKÜM KOLAYLIĞINA GÖRE ASMA TAVAN SEÇIMI

KURULUM VE SÖKÜM KOLAYLIĞINA GÖRE ASMA TAVAN SEÇIMI
Tavan tesisatlarının çoğu yalnızca birkaç alanın üzerinde çalışıyorsa, birleşik bir asma tavan düşünülebilir. Sürekli erişim gerektiren kısımda, kolayca çıkarılabilen bir tavan monte edilebilir. Böylece tesisatlara erişimde herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

ÖZEL ÇALIŞMA KOŞULLARI İÇİN ASMA TAVAN SEÇİMİ

ÖZEL ÇALIŞMA KOŞULLARI İÇİN ASMA TAVAN SEÇİMİ
Hangi asma tavanlar yüksek nemli alanlara monte edilebilir? Tavan bileşenleri duvarlara veya cephelere monte edilebilir mi? Asma tavanlar dış mekana monte edilebilir mi? İyi bir akustiğe ihtiyacım varsa hangi asma tavanı seçmeliyim? Bu bölümü bu soruların cevapları ile hazırladık.

ASMA TAVANLARIN PERFORMANS REYTİNGLERİ

ASMA TAVANLARIN PERFORMANS REYTİNGLERİ
Farklı koşullar altında uzun süreli kullanımda farklı KRAFT tavan tiplerinin özellikleri. Bir asma tavan kaç yıl dayanır? Kullanım esnasında tavana ne olabilir? Bir asma tavan neden kullanılamaz hale gelebilir? Asma tavanın tek tek hasarlı bölümlerinin değiştirilmesini nasıl öngörebilirim?

Mekanın amacına bağlı olarak asma tavan seçimi

Image
Asma Tavan üretimi