Asma tavanlar için tasarım fikirleri

Açık plan bir ofiste akustiğin iyileştirilmesi (+4 fotoğraf)

Açık plan bir ofiste akustiğin iyileştirilmesi (+4 fotoğraf)
Süresi doldu

Geniş alanlar ve yüksek tavanlar - kaliteli bir yankı yaratmak için başka neye ihtiyacınız var?

Açık ofis konsepti yıllardır mekan tasarımındaki trendlerden biri olmuştur. Bu tür ofislerin tek dezavantajı zayıf akustik, yankı ve reverberasyondur. Elbette akustik bir asma tavan yapmak mümkündür, ancak büyük oda boyutlarında bu seçenek oldukça pahalıdır ve Petek Asma Tavan veya Baffle Asma Tavan akustik konfor yaratmaz. Bu durumda en iyi çözüm KRAFT Fortis T-profil ve akustik paneller ile (örn. KRAFT WoodAcoustic) yapılmış "adalar" dır. Bu tür yapılar ses dalgalarını sönümler, yangın söndürme sistemlerine müdahale etmez ve ayrıca bir tasarım öğesi olarak iç mekana mantıklı bir şekilde entegre edilebilir - levhanın rengi RAL ölçeğine göre seçilebilir. Entegre sürücülü 2400 mm uzunluğunda bir Linear Baffle Asma Tavana dayanan KRAFT K-Led aydınlatma sistemi de burada gösterilen mekanda kullanılmaktadır. KRAFT K-Led aydınlatma armatürleri, işyerlerinde eşit bir aydınlatma seviyesi ve yüksek düzeyde ekonomi sağlar.
İyi fikirler dileriz!

Popüler Makaleler

Tasarlanmış Baffle Asma Tavan Geliştirmenin İpucu (+6 Fotoğraf)

KRAFT Baffle asma tavanın kullanıldığı benzersiz bir dizaynı nasıl tasarlayabilirsiniz?

Ayna Eklentili Çok Katmanlı Asma Tavan (+9 Fotoğraf)

Restoran tasarımında, vektörel asma tavanla oluşturulmuş bir "ekran" tavan, alışılmış malzemelerle bir araya getirilmiştir.

Apple Style Ofis Tasarımı ve Linear Baffle Asma Tavan

Resimlerde ki mekanın iç dekorasyonu Apple tasarımı dokusunu fark etmek mümkün. Linear baffle asma tavanı bu dekorasyona mükemmel bir şekilde uymuştur.

Doğayla uyum içinde - yüzme havuzunun bulunduğu mekanda ahşap görünümlü baffle asma tavan

Ahşap, her iç mekana sıcaklık, doğal zarafet ve rahatlık hissi katar. Tavan ve duvarlarında KRAFT baffle asma tavan uygulanan bir yüzme havuzu örneği üzerinden böyle bir dekorun avantajlarına bir göz atalım

Epicenter Alışveriş Merkezi Baffle Asma Tavanların Yaratıcı Tasarımıyla Sevindirmeye Devam Ediyor (+11 fotoğraf)

KRAFT baffle asma tavanlarının, Epicenter yapı marketin (Blockbuster Mall Alışveriş Merkezi) iç mekan tasarımında önemli bir rol oynadığını görmek bizi mutlu etti

Haberler

Image
Asma Tavan üretimi