Asma tavanlar için tasarım fikirleri

Açık plan bir ofiste akustiğin iyileştirilmesi (+4 fotoğraf)

Açık plan bir ofiste akustiğin iyileştirilmesi (+4 fotoğraf)
Süresi doldu

Geniş alanlar ve yüksek tavanlar - kaliteli bir yankı yaratmak için başka neye ihtiyacınız var?

Açık ofis konsepti yıllardır mekan tasarımındaki trendlerden biri olmuştur. Bu tür ofislerin tek dezavantajı zayıf akustik, yankı ve reverberasyondur. Elbette akustik bir asma tavan yapmak mümkündür, ancak büyük oda boyutlarında bu seçenek oldukça pahalıdır ve Petek Asma Tavan veya Baffle Asma Tavan akustik konfor yaratmaz. Bu durumda en iyi çözüm KRAFT Fortis T-profil ve akustik paneller ile (örn. KRAFT WoodAcoustic) yapılmış "adalar" dır. Bu tür yapılar ses dalgalarını sönümler, yangın söndürme sistemlerine müdahale etmez ve ayrıca bir tasarım öğesi olarak iç mekana mantıklı bir şekilde entegre edilebilir - levhanın rengi RAL ölçeğine göre seçilebilir. Entegre sürücülü 2400 mm uzunluğunda bir Linear Baffle Asma Tavana dayanan KRAFT K-Led aydınlatma sistemi de burada gösterilen mekanda kullanılmaktadır. KRAFT K-Led aydınlatma armatürleri, işyerlerinde eşit bir aydınlatma seviyesi ve yüksek düzeyde ekonomi sağlar.
İyi fikirler dileriz!

Popüler Makaleler

Baffle Asma Tavan Kullanılan Şık Bir Tasarıma Sahip Kuaför Salonu (6 Resim)

Erkek kuaför salonlarının iç mekan dizaynının sıkça loft tarzında yapıldığını gözlemleyebiliriz. 

Baffle Asma Tavan kullanarak alışılmadık tavan ve duvar dekoru (+5 fotoğraf)

İç mekandaki Baffle Asma Tavan, dengeli tasarım ve pratikliğin bir örneğidir.

Çok katlı Baffle Asma Tavan - sıra dışı ve çekicidir

Sıra dışı tasarım çözümlerini seviyor ve mekanın genişliği denemeler yapmanıza müsade ediyor ise, Baffle Asma Tavan ile düzenli bir kaos yaratmayı deneyin.

Işıklarla Donatılmış Baffle Tavan Panelleri ile Kaplı Bir Müstakil Evin Girişi (+13 fotoğraf)

Baffle asma tavan panelleri dış mekânda kullanılabilir mi? Müstakil bir evde bu paneller nasıl uygulanabilir? Bu gibi soruların cevaplarını fotoğraflar üzerinden bulmaya çalışalım.

Epicenter Alışveriş Merkezi: Esnek Tırnaklı Taşıyıcı Üzerinde KRAFT Baffle Asma Tavan

Esnek bir taşıyıcı üzerine yerleştirilen baffle asma tavanlar , olağanüstü ve dikkat çekicidir. Bu nedenle Epicenter Alışveriş Merkezi'nde bulunan FoodMarket bölümünde böyle bir asma tavan tercih edilmiştir

Haberler

Image
Asma tavan üreticisidir
+902243040082

kraft@kraftds.com