Asma tavanlar için tasarım fikirleri

KRAFT tavan çözümleri ile yenileme projeleri

KRAFT tavan çözümleri ile yenileme projeleri
Süresi doldu

Bir mekanı yenilemek karmaşık ve çok yönlü bir süreçtir, ancak her durumda yeni bir tavana ihtiyaç duyulacaktır...

Bir alanın yenilenmesinde asma tavan kullanılması doğru karardır. İlk olarak, herhangi bir mekan tasarımına uygun bir asma tavan bulunur. İkinci olarak, "geçirgen" tavanlar (Petek Asma Tavan veya Baffle Asma Tavan) tüm modern yangın güvenliği taleplerine uygun - yanıcı değildir, duman tahliyesi ve yangın söndürme sistemlerine müdahale etmez. Üçüncü olarak - kurulması kolay ve hızlı, bina tavanı tesisatlara kolay erişim sağlayan çeşit asma tavanlar mevcut. Dördüncü olarak, T-Profil taşıyıcı iskeleti ve kayayünü panelli tavanlar mekanlarda akustik konfor yaratır. Beşincisi - estetik açıdan hoş ve moderndir! Aşağıda KRAFT asma tavanların kullanıldığı yenileme örnekleri yer almaktadır.

Sinemanın yeniden inşa projesi

KRAFT Fortis T-profillerinden ve OWA akustik mineral levhalardan oluşan klasik taşıyıcı yapı kullanılmıştır. KRAFT Led aydınlatma sistemi, odanın akustik konforundan ödün vermez ve geniş alanlarda kullanıldığında somut enerji tasarrufu sağlar.

Bir okulun yenilenme projesi

KRAFT Led aydınlatma sistemi ile KRAFT Cube Baffle Asma Tavan kullanılmıştır.

Hastane binaların yenileme projesi

KRAFT Fortis taşıyıcı profiller, OWA akustik levhalar ve KRAFT Led aydınlatma sistemi.

Alışveriş merkezin yenilenme projesi

KRAFT Fortis profillerinden yapılmış bir taşıyıcı çerçevesi üzerinde T15 Petek Asma Tavan. Bu çözüm tavan boşluğuna kolay erişim sağlar. Aydınlatma olarak ise tavan lambaları KRAFT Led kullanılmıştır.

Kamu veya konut binaların yenileme projesi

KRAFT Led aydınlatma sistemi ile kombine tavan. T15 Petek Asma Tavan, yangın söndürme sistemlerinin kurulumuna olanak sağlarken, OWA tavan döşemeleri akustik gürültüyü azaltıyor.

Spor salonunun yeniden inşa projesi

Piramit Petek Asma Tavan, havalandırma sisteminin engellenmeden çalışmasını sağlar. KRAFT Led armatürlerin hesaplanmış olarak konumlandırılması, çalışma ve dinlenme alanlarında farklı aydınlatma yoğunlukları yaratıyor.
Bizimle iletişime geçin, isteklerinizi göz önünde bulundurarak asma tavanlar için en uygun ve kapsamlı çözümü size sunalım.

Popüler Makaleler

KRAFT Led Aydınlatma Sistemlerinin Sağlık Kuruluşlarında Kullanılması: Askeri Hastane

Kyiv Şehri Merkezi Askeri Hastanesi'nin ameliyathanelerinde KRAFT Led Aydınlatma sistemi kullanılmıştır.

Ahşap görünümlü iki farkli Baffle asma tavanı – hangisini tercih edelim?

Birinci tasarımda yüksekliği farklı iki çeşit plaka kullanılmış, diğerinde ise tek çeşit plaka uygulanmış. 

Çeşitli asma tavan tipleri kullanımıyla alanı bölme (+8 resim)

KRAFT Asma Tavanların kullanımıyla harika sonuçlara varmanın kilit noktası – ürünün özelliklerini ve kullanım potansiyelini anlamak.

Karavan Alışveriş Merkezinde Baffle Asma Tavan Tasarımı (+29 fotoğraf + video)

Karavan Alışveriş Merkezi'ndeki tavanların benzersizliği, şık bir tasarım ve alışılmamış teknik çözümlerden kaynaklanmaktadır. 

Yenilenmiş BRSM-Nafta Petrol İstasyonunda Tasarımcı KRAFT Baffle Asma Tavan

Aralık 2023'te BRSM-Nafta, yenilenmiş dizaynlı 215. petrol istasyonunu açtı. İç mekanda kullanılan ilginç çözümlerden biri KRAFT baffle asma tavanların uygulanması oldu

Haberler

Image
Asma tavan üreticisidir
+902243040082

kraft@kraftds.com