Asma tavanlar için tasarım fikirleri

Spiral çıta - yeni tasarım olanakları (+7 fotoğraf)

Spiral çıta - yeni tasarım olanakları (+7 fotoğraf)
Süresi doldu

Bir showroom tasarımı örneğinde yeni KRAFT Baffle asma tavan sabitlemesinin pratik uygulaması

Tavanlar için KRAFT tasarım ürünleri arasında Baffle Asma Tavan lider konumdadır. Ve tasarım ofisimizde geliştirilen yeni sabitleme, KRAFT baffle tavan paneli tasarım tavan segmentinde tartışmasız lider yapmaktadır. Artık bir tasarımcı veya mimar, sabit aralıklar, çıtayı destek kirişiyle aynı düzlemde konumlandırmak veya çıtaları farklı açılarda yerleştirmek gibi şeyleri düşünmek zorunda değildir. Sadece güzel iç mekanlar yaratabilirsiniz ve bunları gerçekleştirmek çok kolay.

Bir sergi salonu sadece sanata ev sahipliği yapmamalı, sanatın kendisi olmalıdır. Bu nedenle spiral çıtayı duvarları ve tavanı sorunsuz bir şekilde birleştirmek için kullandık ve gerçek bir mucize yarattık. Bu durumda, çıta dekoratif bir işlev görerek odaya hacim kazandırıyor ve bitmiş bir desen oluşturuyor. 

Denemek şimdi çok kolay!

Popüler Makaleler

KRAFT Baffle Tavan Panelleri ve Metal Modüllerle Oluşturulmuş Bir Asma Tavan (+6 fotoğraf)

Uzun yıllar boyunca ofisler, genellikle "taş yünü plakalardan yapılmış beyaz tavanlı odalar" olarak bilinirdi. Ancak son zamanlarda, iç mekanlarda bir tasarımcının izlerini görmek mümkün

Ayna Eklentili Çok Katmanlı Asma Tavan (+9 Fotoğraf)

Restoran tasarımında, vektörel asma tavanla oluşturulmuş bir "ekran" tavan, alışılmış malzemelerle bir araya getirilmiştir.

Lakonik Tasarım: Bir Pizzacı'da Yaratıcı Baffle Asma Tavan (+6 fotoğraf)

Akdeniz tarzı tasarımın sadeliği ve açıklığı dikkat çekmektedir. Ancak iç mekan, özellikle bir kafede, unutulmaz bir izlenim bırakmalıdır.

Aydınlatmasında tasarruf edilebilir şık bir ofis tasarımı mümkün mü? (+7 resim)

Asma tavanlarda kullanılan LED-paneller, flüoresan elemanlı armatürler ve diğer lambalar ile KRAFT K-Led aydınlatma sisteminin artı ve eksilerini karşılaştıralım.

Tavan ve duvarları baffle asma tavan panelleri ile kaplanmış Bitkisel İç Mekanlı Bir Ofis (+6 Fotoğraf)

Baffle asma tavanlar, bitkisel tasarım elementleri içeren bir iç mekana ne kadar uyumlu olabilir?

Haberler

Image
Asma Tavan üretimi