Haberler, duyurular, etkinlikler

Yeni Nesil KRAFT Armatürleri ile Tanışın - KRAFT InterioLed!

Yeni Nesil KRAFT Armatürleri ile Tanışın - KRAFT InterioLed!
Süresi doldu
Müşterilere en iyi ve yenilikçi çözümleri sunma misyonuyla hareket eden KRAFT tasarım departmanı, yeni bir armatür çeşidi geliştirdi: KRAFT InterioLed. InterioLed, KRAFT LED aydınlatma sistemlerinin tüm avantajlarını (teknik özellikler, ışık kalitesi, ekonomik verimlilik) koruyarak, mantıklı bir evrim geçirdi.
Yeni armatürler, mükemmel ergonomik tasarım, zarif görünüm, güvenilirlik ve yüksek performans gibi özelliklerle donatılmıştır. Difüzör, önceki modellerde olduğu gibi, yüksek kaliteli Samsung aydınlatma akrilikten yapılmıştır.

Her türlü iç mekana kusursuz bir uyum sağlamak üzere tasarlanan KRAFT InterioLed armatürler, pratiklik ve işlevselliği mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor. Armatürler, gerekli tüm kablo çıkışları ve sabitleme kabloları ile tamamen kapalı bir metal gövdeye sahiptir.

KRAFT InterioLed serisinin önemli bir özelliği de uyarlanabilirliğidir. Standart 600 mm, 1200 mm ve 2400 mm uzunluklarda bulunan bu armatürler, her türlü iç mekana sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. Üstelik, birkaç armatürün herhangi bir uzunlukta kesintisiz bir hatta birleştirilmesine olanak tanıyan özel bağlantı parçaları sayesinde, kullanım alanı neredeyse sonsuzdur.

KRAFT InterioLed'in piyasaya çıkma tarihi daha sonra duyurulacaktır.

Popüler Makaleler

Dalga şeklindeki baffle asma tavan - ideal havuzlar için! (+6 fotoğraf)

Esnek tırnaklı taşıyıcı üzerinde yerleştirilen hoş bir baffle asma tavan tasarımı

KRAFT Led Aydınlatma Sistemi ile Taşkent'teki Büyüleyici Oxbridge İnternational Okulu

Bir okulun sadece olumlu duygular uyandırması gerektiğine inanıyorsanız, hemfikir olduğumuzu söyleyebiliriz.

Karavan Alışveriş Merkezinde Baffle Asma Tavan Tasarımı (+29 fotoğraf + video)

Karavan Alışveriş Merkezi'ndeki tavanların benzersizliği, şık tasarımı ve alışılmadık teknik çözümlerinden kaynaklanmaktadır.

Ne arasan burada: KRAFT Asma Tavanların Yeni Showroom'unda Hepsi Bir Arada (12 Fotoğraf)

Hepsi bir alanda sergilenen KRAFT ürünleri: KRAFT Led aydınlatma sistemi, T-Profil , metal paneller , baffle ve vektörel asma tavan, çeşitli renk ve ebatlarda petek asma tavan Grillato (' Grillato Panjur ' dahil)

KRAFT Baffle Tavan Panelleri ve Metal Modüllerle Oluşturulmuş Bir Asma Tavan (+6 fotoğraf)

Uzun yıllar boyunca ofisler, genellikle "taş yünü plakalardan yapılmış beyaz tavanlı odalar" olarak bilinirdi. Ancak son zamanlarda, iç mekanlarda bir tasarımcının izlerini görmek mümkün

Image
Asma Tavan üretimi